Dla kogo wąskie rurki?

Reklama

Cóż, nie da się ukryć – odkąd rurki weszły na modowy rynek, zadomowiły się w nim na dobre. Kochamy ten fason spodni za jego uniwersalność i zdolność podkreślania naszych atutów. Czy jednak takie spodnie są dla każdego? Niestety, nie. Dowiedzmy się zatem, kto powinien takie spodnie zakładać, a kto raczej nie.

Wąskie spodnie rurki na wieszakach
  • Na pewno jest to model dla ciebie, jeśli jesteś po prostu zgrabna. Przy modelowej figurze, czyli wysokim wzroście i szczupłej budowie ciała, możesz nosić je, kiedy tylko chcesz.
  • W rurkach ładnie wyglądają także filigranowe panie, czyli te określane jako „drobne”. Taki fason świetnie podkreśla ich delikatność.
  • Nie jest to dobra propozycja dla kobiet z nadwagą. Nawet, jeśli masz względne nogi, to rurki stworzą nieciekawy kontrast w okolicach brzucha.
  • Szerokie biodra, masywne uda albo krzywe nogi także – niestety – wykluczają dobry wygląd w rurkach. Dlatego paniom z takimi cechami zaleca się inne modele spodni.

Jeśli zależy ci na mocnym podkreśleniu nóg, wybierz model określany jako „skinny”. Powinny go nosić tylko naprawdę zgrabne kobiety.