Jakie sukienki z odkrytymi plecami?

Reklama

Jeśli szukasz sposobu na genialne, odważne, ale jednocześnie delikatne podkreślenie swojej kobiecości, to wybierz sukienkę z odkrytymi plecami. Zanim jednak pobiegniesz na zakupy, dowiedz się, jak ją wybrać.

Modne sukienki bez pleców
  • Jeśli jesteś wyjątkowo odważna i szukasz czegoś, co podkreśli właśnie tę cechę, to zdecyduj się na sukienkę, która ma olbrzymie wycięcie na plecach. Czyli takie, które ledwo zakryje kość ogonową.
  • Szukasz sukienki odważnej, ale bezpiecznej? Wybierz tę z równie głębokim wycięciem, ale też z wiązaniem w okolicach karku. Utrzyma ono sukienkę w ryzach, gdy będziesz tańczyła, a swobodnie opadające wiązanie podkreśli delikatność kreacji.
  • Młodzieńczego stylu dodasz sobie poprzez wybranie sukienki z gołymi plecami i wiązaniem przebiegającym w dolnej części pleców.
  • Dodasz sobie wyjątkowej zmysłowości, jeśli wybierzesz kreację z wąskim paskiem tkaniny swobodnie zwisającym na plecach, w dolnej ich części.

Sukienka z odkrytymi plecami nie nadaje się dla ciebie, jeśli nie masz pięknych, szczupłych pleców i symetrycznych łopatek. Poradź się w tej kwestii kogoś bliskiego.