blog modowy dla kobiet

Kategoria Spódnice

Jaka spódnica ołówkowa?

Trzy modne spódnice ołówkowe

Ołówkowa spódnica jest spełnieniem marzeń każdej kobiety. Z jednej strony podkreśla kształty, dodaje elegancji, z drugiej – nie odkrywa zbyt wiele. Nic dziwnego, że w sekundę pokochało ją tysiące kobiet.

Czytaj całość...

Jaka spódnica mini?

Cztery młodzieżowe spódnice mini

Spódnica mini to klasyka wszystkich czasów. Czy warto ją mieć? Cóż, wystarczy wyobrazić sobie siebie jako 80-latkę mówiącą z żalem: „Och, a ja nigdy nie miałam mini!”

Czytaj całość...

Jaka spódnica jeansowa?

Trzy modne spódnice jeansowe

Dla młodych, dla starszych, grubszych i chudszych – jeans jest uniwersalną i ponadczasową tkaniną. Dlatego warto mieć kurtkę z tego materiału, ale też spodnie czy oczywiście spódnicę.

Czytaj całość...

Mini spódniczka, maksi efekt

Różnokolorowe spódniczki mini

Mini na tobie, maksi wrażenie zrobione na innych – to oczywiste. Ale, ale… jak każdy symbol kobiecości, tak i spódniczka mini wymaga pewnej dozy ostrożności. A nawet dłuższego zastanowienia się nad kilkoma kwestiami.

Czytaj całość...

Jaka spódnica dla gruszki?

Trzy spódnice dla gruszki

W dobie kultu chudości szerokie biodra wydają się być wręcz przestępstwem. Czas odejść od tych dziwnych standardów. Kobiety obdarzone bogatymi kształtami muszą w końcu je naprawdę pokochać… i zacząć podkreślać zmysłowymi spódnicami.

Czytaj całość...

Jaka spódnica dla puszystej?

Trzy spódnice dla puszystej

Spódnice chce nosić każda kobieta. Nic przecież nie dodaje kobiecości właśnie tak, jak ten element ubioru. Problem pojawia się jednak wtedy, kiedy „kochanych krągłości” jest zdecydowanie za dużo. Czy oznacza to konieczność rezygnacji z ultrakobiecych stylizacji ze spódnicą w roli głównej?

Czytaj całość...