blog modowy dla kobiet

Kategoria Płaszcze

Jaki płaszcz do sukni wieczorowej?

Beżowy płaszcz do sukni wieczorowej

Zaskakujące jest, że tak niewielką uwagę przykładamy do odpowiedniego płaszcza, gdy wybieramy się na wielką galę. Niektóre panie potrafią założyć nawet… pikowaną, ortalionową kurtkę do pięknej, długiej sukni! A przecież wystarczy prosty, elegancki płaszcz.

Czytaj całość...

Jak wybrać różowy płaszcz?

Trzy młodzieżowe różowe płaszcze

Róż, róż… kiedyś kojarzony z małymi dziewczynkami, dzisiaj sięgają po niego nawet dojrzałe kobiety. Bądź wśród nich, bo to naprawdę świetny pomysł na podkreślenie swojej kobiecości.

Czytaj całość...

Jak wybrać brązowy płaszcz?

Trzy damskie brązowe płaszcze

„Dziewczyny lubią brąz!” – oczywiście, nie tylko latem i nie tylko w kontekście opalenizny. Także płaszcze w tym kolorze rozchodzą się jak świeże bułeczki. Rumiane…i brązowe, oczywiście.

Czytaj całość...

Jak wybrać biały płaszcz?

Trzy damskie białe płaszcze

Biel jest kuszącą pozycją w modowym słowniku. Jest czysta, cudownie elegancka i pełna świeżości. Ma niestety też swoje minusy – o czym łatwo można się przekonać, kupując biały płaszczyk.

Czytaj całość...

Trencz – z nutą tajemniczości

Trzy długie jasne damskie trencze

Czy twierdzenie o istnieniu zawsze modnego płaszcza wywołuje na twojej twarzy uśmiech powątpiewania? Jeśli tak – widocznie nie masz jeszcze trenczu. A może po prostu leży zapomniany gdzieś na dnie szafy?

Czytaj całość...

Jaki płaszcz na zimę?

Damskie płaszcze na zimę

Patrząc na zimowe płaszcze, można czasem odnieść wrażenie, że wszystkie wyglądają tak samo. Wystarczy jednak chwila skupienia, by odkryć, że różnią się i to bardzo.

Czytaj całość...

Jaki płaszcz dla niskiej osoby?

Modne płaszcze dla niskiej osoby

Nie do wiary, jak bardzo odpowiedni model płaszcza może zdziałać cuda. Wyszczuplić, skrócić albo… właśnie dodać kilka centymetrów. Tak naprawdę za pomocą okrycia możemy zdziałać naprawdę wiele.

Czytaj całość...