blog modowy dla kobiet

Kategoria Jeansy

Jak dobrać rozmiar jeansów?

Jeansy z centymetrem

Czy zakup spodni jeansowych może być skomplikowany? Teoretycznie nie, ale patrząc na metki, można zmienić zdanie… Dlatego tak ważne jest, aby poświęcić chwilę i zapamiętać ten swój, jedyny rozmiar.

Czytaj całość...

Dla kogo wąskie rurki?

Wąskie spodnie rurki na wieszakach

Modne, stylowe i wspaniale podkreślające figurę – nic dziwnego, że rurki szybko podbiły modowy świat. Z drugiej strony, to „podkreślenie” figury nie zawsze wychodzi nam na zdrowie. Nie każdy bowiem o tym wie, ale by dobrze wyglądać w rurkach, trzeba spełnić kilka ważnych warunków.

Czytaj całość...

Jak nosić jeansy w kwiaty?

Młodzieżowe wiosenne jeansy w kwiaty

Spodnie w kwiatuszki stały się nagle modowym fenomenem. Wszyscy chcą je nosić… i słusznie, bo to naprawdę ciekawa propozycja stylistyczna. Zwłaszcza, gdy mówimy o jeansach w kwiatuszki.

Czytaj całość...

Jakie jeansy rurki?

Modne damskie jeansy rurki

Łączą najmodniejszy materiał i najmodniejszy fason. Co to jest? Oczywiście zgadłaś, jeśli stwierdziłaś, że jeansowe rurki. To najmodniejsze i najkorzystniejsze dla figury spodnie.

Czytaj całość...

Jak wybrać markowe jeansy?

Cztery pary modnych damskich markowych jeansów

Markowe spodnie mają jedną, wielką zaletę – zawsze pozostają w modzie i najczęściej są super trwałe. Oczywiście i tutaj obowiązują różne kanony i style, dlatego zawsze warto się dobrze zastanowić, zanim tak wydamy pieniądze.

Czytaj całość...

Dla kogo jeans stretch?

Damski jeans stretch

Jeansy ze stretchu? Oczywiście, że warto je nosić. Ich ogromną zaletą jest między innymi to, że pasują niemal każdej kobiecie. O ile oczywiście nie mówimy o wymagających jegginsach.

Czytaj całość...

Jak nosić granatowe jeansy?

Damskie granatowe jeansy

Są ubrania tak szalenie uniwersalne, że aż zapominamy czasem, że mogą tworzyć część wyjątkowej stylizacji. Takim elementem garderoby są granatowe jeansy. Niby zwykłe, a potrafią być bazą dla czegoś zupełnie niezwykłego.

Czytaj całość...

Jak nosić czerwone jeansy?

Damskie czerwone jeansy

„Wyzywający czerwony”? Nie, dziś już nikt nie używa takich określeń. Modny czerwony, czerwony na czasie – to już prędzej. Zwłaszcza, gdy mówimy np. o spodniach w tym kolorze.

Czytaj całość...

Dla kogo super slim fit jeans?

Modne super slim fit jeansy

W dzisiejszych oznaczeniach jeansów bardzo łatwo można się pogubić. Np. kiedy mamy do czynienia z „super slim fit” to nie wiadomo, czy są to spodnie wyszczuplające, czy dla szczupłych. Najlepiej po prostu… je zmierzyć.

Czytaj całość...