blog modowy dla kobiet

Kategoria Bluzki

Do czego pasuje szara bluzka?

Markowe szare bluzki

Szare bluzeczki – niby niepozorne, a dodają noszącej niepozornej elegancji. W dodatku są świetną bazą stylizacji. Z nimi w roli głównej można wyglądać albo bardziej elegancko albo zadziornie.

Czytaj całość...

Jaka bluzka do legginsów?

Tuniki - bluzki do legginsów

Legginsy albo się kocha albo nienawidzi. Kochające je zwykle wiedzą, jak je nosić. Nienawidzący też powinni się nauczyć – od nienawiści do miłości przecież tylko jeden krok.

Czytaj całość...

Jaka bluzka do tiulowej spódnicy?

Modne bluzki do tiulowej spódnicy

Tiul kojarzy się z cukierkowatością, ale… współczesne dziewczyny doskonale wiedzą, jak przełamać to skojarzenie. Wystarczy odpowiedni zmysł przy dobieraniu bluzek i dodatków, by coś przesłodkiego stało się idealnie wyważoną stylizacją.

Czytaj całość...

Jaka bluzka do długiej spódnicy?

Modne bluzki do długiej spódnicy

Piękna, długa i zwiewna spódnica – trudno znaleźć coś bardziej urzekającego i dziewczęcego. Czasem co prawda panie niszczą ten wspaniały efekt, niefortunnie dobierając bluzki, ale… na szczęście na pomoc przychodzi Internet i szereg modowych rad.

Czytaj całość...

Jaka bluzka do rozkloszowanej spódnicy?

Markowe bluzki do rozkloszowanej spódnicy

Ołówkowe tu, ołówkowe tam… wszystkie już wiemy, jak, kiedy i do czego nosić ołówkowe spódnice. A te rozkloszowane? Na szczęście modowy świat nie zapomina i zawsze ma w zanadrzu rozwiązania dla tych, którzy zadają takie pytania.

Czytaj całość...