blog modowy dla kobiet

Kategoria Marki

Wielkie marki: Victoria Beckham

Victoria Beckham

Niezależnie od tego, czy jesteś piosenkarką, lekarką czy ekspedientką – jeśli interesujesz się modą, to możesz zmienić branżę i odnieść sukces. Skąd o tym wiem? Bo znam historię marki Victorii Beckham.

Czytaj całość...

Wielkie marki: Versace

Sklep Versace

Czy wiesz, co łączy słynną aktorkę Elizabeth Hurley i jedną z sukienek marki Versace? Podpowiedź brzmi – agrafka. A raczej „mnóstwo agrafek”. Zaciekawiona?

Czytaj całość...

Wielkie marki: Valentino

Sklep Valentino

Opatentowanie koloru? Tak, na taki krok zdobyli się projektanci w słynnej marce Valentino. To oczywiście tylko jedna z ciekawostek na temat jednej z największych firm świata.

Czytaj całość...

Wielkie marki: Ungaro

Właściciel marki Ungaro podążał z początku we nieco innym kierunku, niż robi to aktualnie. Zmiana była dobrym pomysłem, za którym chowała się szansa wielkiego sukcesu.

Czytaj całość...

Wielkie marki: Pucci

Sklep Pucci

Kreseczki, zawijasy, kółeczka i linie – z takim zestawem wzorów oraz z wielką porcją wyobraźni niemożliwe jest nieosiągnięcie sukcesu. Tylko czy w firmie Pucci wiedziano o tym od początku, czy raczej zaryzykowano?

Czytaj całość...

Wielkie marki: Preen

Sięganie po przeróżne inspiracje jest znanym, ale nadal bardzo skutecznym sposobem na zwrócenie uwagi wielkich gwiazd. I po takie właśnie rozwiązanie sięgnięto w marce Preen. Czy skutecznie?

Czytaj całość...

Wielkie marki: Prada

Prada

Powolutku, małymi kroczkami, stopniowo… aż tu nagle, mamy markę gigant! Tak właśnie „rozkręcała” się firma Prada. Za olbrzymim sukcesem stoi równie wielka determinacja.

Czytaj całość...

Wielkie marki: Paul & Joe

Czy wiedziałaś, że markę Paul & Joe założyła… kobieta? A to tylko jedna z ciekawostek, które wiem o tej wielkiej i popularnej firmie. Jeśli kochasz modę, powinnaś znać je wszystkie.

Czytaj całość...

Wielkie marki: Tommy Hilfiger

Sklep Tommy Hilfiger

Czy można osiągnąć wielki sukces po tym, jak kilka razy poniosło się porażkę? Oczywiście – wszystko zależy bowiem od naszej determinacji. Światowy gigant Tommy Hilfiger jest tego najlepszym przykładem.

Czytaj całość...

Wielkie marki: Mulberry

Znak rozpoznawczy firmy Mulberry jest jednym z najbardziej wyróżniających się na całym świecie. Poszukują go klientki sklepów vintage, kochają kolekcjonerki i wielbią modowe fanatyczki.

Czytaj całość...

Wielkie marki: Moschino

Wydaje się, że projektanci mody powinni być poważni, zdystansowani, wyważeni… ale to oczywiście nieprawda. Niektórzy, tak jak założyciel marki Moshino, może po prostu śmiać się z mody i tym samym również robić karierę.

Czytaj całość...

Wielkie marki: Miu Miu

Sklep Miu Miu

Dla każdego coś miłego, ale zwłaszcza… dla młodych kobiet – tak mogłoby brzmieć hasło reklamowe tej marki jeszcze kilka lat temu. Dzisiaj zdaje się, że marka Miu Miu odkryła potencjał również w bardziej dojrzałych klientkach.

Czytaj całość...

Wielkie marki: Missoni

Sklep Missoni

Marka Missoni wyróżnia się na tle wielu, wielu innych, a wszystko z powodu… niepozornych paseczków. Dlaczego nawet kobiety, które boją się trójwymiarowych wzorów, sięgają po właśnie takie… firmy Missoni?

Czytaj całość...