Jakie buty do legginsów?

Reklama

Dlaczego legginsy tak szybko podbiły modowy rynek? Z powodu swojego wspaniałego wyglądu? Oczywiście, że nie – legginsy są ładne, ale przede wszystkim – wygodne. I dlatego tak często je nosimy. Pytanie, czy wiemy, z jakimi butami je łączyć.

Damskie buty pasujące do legginsów
  • Jeśli wybierasz się na imprezę i planujesz założyć legginsy do zmysłowej bluzeczki, to absolutną koniecznością jest założenie szpilek. Tym samym optycznie „podniesiesz” swoją pupę – a to ma niebagatelne znaczenie przy noszeniu legginsów.
  • Zakładasz legginsy na co dzień? Możesz zatem połączyć je z baletkami. Uważaj jednak – taki zestaw optycznie skraca nogi.
  • Jesienią i wiosną nie rezygnuj z legginsów. Załóż do nich po prostu sznurowane buty za kostkę – to arcymodne połączenie!
  • Gdy jest bardzo zimno, do grubych legginsów możesz założyć wysokie kozaki – i te na obcasie i te płaskie będą wyglądały świetnie.

Legginsy są nie tylko wygodne, ale i uniwersalne – możesz założyć do nich tak naprawdę każdy rodzaj butów. I w każdym zestawie będziesz wyglądała świetnie.