blog modowy dla kobiet

Kategoria Czapki

Jaka czapka na jesień?

Modne czapki na jesień

Jesienna czapka ma nie tyle chronić przed zimnem, co stanowić ciekawy dodatek do naszych stylizacji. Dzięki niej możemy przecież stać się nieco retro albo dodać sobie odrobinę… luzu.

Czytaj całość...

Jaka czapka dla owalnej twarzy?

Różowy beret

Och, kobiety o owalnych twarzach to ciągłe przedmioty zazdrości! Mają nie tylko proporcjonalne rysy, ale i tak cudowne możliwości noszenia różnych nakryć głowy! Szkoda zatem, że zwykle z nich… nie korzystają. Może czas to zmienić?

Czytaj całość...

Jaka czapka do okrągłej twarzy?

Duży kapelusz do okrągłej twarzy

Nie rezygnuj z noszenia czapki, jeśli masz okrągłą twarz! To nieprawda, że wszystkie modele nakryć głowy dodają ci krągłości – istnieje mnóstwo czapek, które tego nie robią, a wręcz pomagają wysmuklić buzię.

Czytaj całość...

Jaka futrzana czapka?

Zimowa futrzana czapka

Futerka, sztuczne czy prawdziwe, są nierozłączne z kobiecą modą. Nie każda z nas ma jednak odwagę na prawdziwe futro. Może zatem odpowiednio dobrana, futrzana czapka?

Czytaj całość...

Jaka czapka z daszkiem?

Markowe czapki z daszkiem

Czapki z daszkiem, odkąd tylko powstały, mają się świetnie. Pierwotnie przeznaczone tylko dla mężczyzn, obecnie świetnie wyglądają również na damskich głowach.

Czytaj całość...

Jaka czapka dla noworodka?

Modne czapki dla noworodka

Wybierając ubrania dla noworodka, często skupiamy się na ich wyglądzie. A przecież jednym z ważniejszych aspektów jest tutaj nie tyle atrakcyjność ubranka, co jego cechy. Jest tak na przykład w przypadku czapeczki dla noworodka.

Czytaj całość...

Jaka czapka pod kask rowerowy?

Sportowe czapki pod kask rowerowy

Jeżdżenie na rowerze polecane jest jako jedna z najbardziej korzystnych dla zdrowia aktywności. Aby jednak nie zadziałało na naszą niekorzyść, musimy dbać o odpowiednie wyposażenie. Czyli nie tylko o kask rowerowy, ale i o specjalną czapkę.

Czytaj całość...

Jaka czapka do sportowej kurtki?

Markowe czapki do sportowej kurtki

„Sportowo” naprawdę nie znaczy „nudno”. Dla przykładu, jeśli na co dzień nosisz sportowe kurtki, to możesz w bardzo ciekawy sposób urozmaicić swoją stylizację. Najprostszym na to sposobem jest wybranie ciekawej czapki.

Czytaj całość...

Jaka czapka do długich włosów?

Modne czapki do długich włosów

Każda z nas marzy o pięknych, długich włosach. I wszystkie cierpimy katusze, gdy przychodzi nam przykryć te bujne kaskady zimową czapką. Na szczęście, mamy dziś wystarczająco dużo modeli, by pogodzić piękne z pożytecznym.

Czytaj całość...

Jaka czapka do czerwonej kurtki?

Markowe czapki do czerwonej kurtki

Podobno czerwień to najbardziej kobiecy z wszystkich kolorów. Czy jest zatem coś dziwnego w tym, że tak często wybieramy go jako kolor naszych okryć? Jeśli tylko nie przesadzimy, zakładając też czerwoną czapkę, to efekt na pewno będzie cudowny.

Czytaj całość...

Jaka czapka pod kask narciarski?

Sportowe czapki pod kask narciarski

Noszenie niewłaściwej czapki pod kaskiem narciarskim to jeden z głównych „grzechów głównych” początkujących narciarzy. Ci bardziej doświadczeni wiedzą bowiem, że w tym sporcie liczą się nawet takie drobiazgi.

Czytaj całość...

Jaka czapka do kręconych włosów?

Modne czapki do kręconych włosów

Przepięknie się układają, dodają romantyzmu i powabu – loki mają „to coś”. Jednak gdy nakłada się na nie wielką czapę, mogą to coś stracić. Dlatego warto szukać rozwiązań, które temu zapobiegną.

Czytaj całość...

Jaka czapka do fioletowej kurtki?

Modne czapki do fioletowej kurtki

Biała, żółta, a może szara? Wbrew pozorom, wybór czapki do fioletowej kurtki nie jest taki prosty. Warto jednak poświęcić tematowi dłuższą chwilę, aby cieszyć się udaną kompozycją stylistyczną.

Czytaj całość...

Jaka czapka do fryzury z grzywką?

Damskie czapki do fryzury z grzywką

Teoretycznie wszystko jest proste – jest zimno, zakładasz ciepłą czapkę. Gdy jednak staramy się też dbać o swój wygląd, prostota się kończy i zaczynają pojawiać się pytania. Na przykład: „I jak tu nie zniszczyć tej ślicznej grzywki?”

Czytaj całość...

Jaka czapka do futra?

Z jednej strony futra są kontrowersyjne, z drugiej – przepiękne. Jeśli chcemy uniknąć kontrowersji i wybrać to sztuczne, to nawet ono sprawia kłopoty. Bo właściwie jaką czapkę do niego założyć?

Czytaj całość...